SKI-TENIS

TENIS

Oferta

 TENIS      


   W lecie proponujemy Państwu szkolenia tenisowe dla dzieci i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Nasze szkolenia odbywają się na otwartych kortach tenisowych w Dębicy, przy ul. Sportowej. Tam również organizujemy mecze Ligi Tenisa Ziemnego i turnieje tenisowe dla wszystkich grup wiekowych.
    


 m   Indywidualne lekcje tenisa w Dębicy prowadzi AKADEMIA TENISA Michał Matyfi. Trener Michał Matyfi to m.in. kilkunastokrotny zwycięzca oraz finalista najwyższej rangi zawodniczych turniejów ogólnopolskich i wojewódzkich PZT, finalista Mistrzostw Polski, zawodnik czołowych klubów w kraju i za granicą. Obecnie sparingpartner tenisistów reprezentacji Słowacji, zawodnik Słowackiej Federacji Tenisa.
  debel 
Michał Matyfi  /514 357 552/    


   Nasza oferta obejmuje również wakacyjne wyjazdy na obozy tenisowe Akademia tenisowa "DIXON", do Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Na wyjazdach dbamy o to, by szkolenie odbywało się w małych grupach, dobranych pod względem umiejętności. W czasie zajęć zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników, zarówno tych małych, jak i trochę starszych. Na wszystkich naszych wyjazdach panuje miła atmosfera i sportowy klimat.     /szczegóły w panelu wyjazdów/