SKI-TENIS

NARTY

Oferta

  NARTY 


W zimie proponujemy szkolenia narciarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz treningi jazdy zawodniczej. Posiadamy licencje PZN niezbędne do prowadzenia szkoleń.


Nasza oferta obejmuje również wyjazdy na obozy narciarskie, które organizujemy w starannie wyselekcjonowanych ośrodkach w kraju i zagranicą. Na wyjazdach dbamy o to, by szkolenie odbywało się w małych grupach, dobranych pod względem umiejętności. W czasie zajęć zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników, zarówno tych małych, jak i trochę starszych. Na wszystkich naszych wyjazdach panuje miła atmosfera i sportowy klimat. Profesjonalny i aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży w trakcie obozów, zabezpiecza Klub Sportowy KANA SPORT. 

 

Na wyjazdach dbamy o to, by szkolenie odbywało się w małych grupach, dobranych pod względem umiejętności. W czasie zajęć zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników, zarówno tych małych, jak i trochę starszych. Na wszystkich naszych wyjazdach panuje miła atmosfera i sportowy klimat.

 

Od wielu lat corocznie organizujemy wyjazdy narciarskie do Bańskiej Bystrzycy, w czasie których można rozpocząć naukę jak również doskonalić swoje umiejętności z tenisa ziemnego na 3 krytych kortach tenisowych pod opieką trenerów.        /szczegóły z panelu wyjazdów/

 

                   

 
Szkoła Narciarska Ski-Tenis została nagrodzona
w sezonie
zimowym 2014/2015 w plebiscycie
Gazety Krakowskiej

szczegóły w galerii....