SKI-TENIS

FIRMA

  

Firma sportowa Ski-Tenis, założona w roku 1990 zajmowała się organizacją kursów instruktorskich PZN, szkoleniem narciarskim i tenisowym oraz m,in koordynowaniem zagranicznych wyjazdów treningowych (Banska Bystrica-Słowacja, Alpy, Kaukaz).
Kadra Ski-Tenis składała się z wybitnych i znanych polskich instruktorów wykładowców, trenerów i byłych zawodników pracujących z wielką pasją i oddaniem.


Licencje SITN uprawniające do szkolenia ogólnego, sportowego i doszkalania instruktorów powodowały, że Ski-Tenis utrwaliło swoją pozycję na polskim rynku.

Właściciel firmy Grzegorz Matyfi (m.in instruktor wykładowca ISIA), trener tenisa, wielokrotny Mistrz Polski instruktorów, legendarny pasjonat i charyzmatyczny mentor wychowujący w sportowym duchu setki dzieci i młodzieży, odszedł do Wieczności w czerwcu 2018 roku, tuż przed kolejnym obozem sportowym w Banskiej Bystricy...

 

Kontynuując tradycję rodzinną, wszelkie usługi w sezonie zimowym wykonuje Szkoła Narciarska Michał Grzegorz MATYFI, należąca do firmy AKADEMIA TENISA Michał Matyfi.